Meie materjalid

Mis metallidega töötame?

Teras pakub lõputuid geomeetriaid, liitmis- ja pinnatöötlusmeetodeid, mis võimaldavad luua erinevate nõudmiste ja stiilidega lahendusi. Töötlemata, pulbervärvituna ja lakituna.

Funktsionaalselt ja stiililt metallmööbli kõrgtase. Silmatorkav ning laialdaselt ümbritsevaga sobituv. Pakume matist peegliks poleerituna. Lakituna näeb välja ka kui messing või vask.

Messing on kullakarva, erinevate pinnakatte viimistlusvõimalustega, lihtsasti vormitav ja elegantne. Matist peegliks poleeritav materjal sobib ideaalselt nii väiksemateks detailideks kui ka suuremate pindade katmiseks.

Vask on ajas ja keskkonnas muutuv, hubane ning veidi retrohõnguline pehme materjal. Pakume nii väiksemate kui ka suuremate detailide valmistamist. Erinevate läikeastmetega matist peegliks poleerituna.

Futuristlikult kerge ja vastupidav välistingimustele. Alumiinium on pehme, ei sära aga paistab silma. Saadaval harjatuna või matina, samuti pulbervärviga kaetav.

Mida me metallidega teeme?

 • Lõikamine

  Laserlõikus on termiline protsess mille tulemusena suudame lõigata erineva läbimõõduga, leht- ning profiilmaterjale, mistahes geomeetriaga.

 • Lehepainutamine

  Läbi metalllehe painutamise loome tasapinnalisest materjalist ruumilise ja struktuurse elemendi. See võimaldab luua keerukaid geomeetriaid väikseima materjalikuluga.

 • Torupainutamine

  Meie 3D torupainutamise tehnoloogiad võimaldavad luua pretsedenditud vorme ja struktuure visuaalis järgi andmata.

 • Traadipainutamine

  Mitme dimensiooniline traadipainutaja annab võimaluse luua geomeetriliselt keerulisi elemente.

 • Rullvaltsimine

  Olgu sooviks silinder või laianurgaline koonus, meie 4-rulliline valtspink suudab kõik soovitud parameetrid reaalsuseks teha.

 • Keevitamine

  Meie aastatepikkune uuenduste otsimine, lai materjalide teadmistepagas ja kogenud spetsialistid lubavad tagada perfektse märkamatu või struktuurse keevituse.

 • Pulbervärvimine

  Pulbervärvimine annab lisaks kaitsekihile ka võimaluse muuta sinu element täpselt selliseks nagu vaja – mistahes värvi, matiks või läikvaks, siledaks või karedaks.

 • Poleerimine

  Piinlikult sirge mustriga harjamine või perfektselt tagasipeegeldav pind on meie erioskused. Olenemata, mis metalliga on tegu, suudame selle muuta unikaalselt silmapaistvaks.

Galerii

Mis meie metallitööd eristab?

Pühendame end alati igale tööle algusest peale ja täielikult. Meie jaoks on oluline, et valminud lahendus oleks täpselt selline nagu vajad.

 • Viimistluse kvaliteet

  Panustame alati kõige kõrgemasse kvaliteeti, olgu see poleeritud kõrgläige, laitmatu harjamine või ühtlane pulbervärvi kiht. Alla parima tulemuse, meile lihtsalt ei sobi.

 • Unikaalsed lahendused

  Erinevate tehnoloogiate kombineerimine, ühendustevabad lahendused ja nähtamatud keevitused on vaid mõned võimalused mida pakume.

Teostatud projektid

Tallink kontor

vaata projekti

KFC Rocca al Mare

vaata projekti

Apollo Kommipood

vaata projekti

Vaata, mida metallist teinud oleme

Tutvu projektidega

Moderne ja puhas tehas, kus võimatu saab reaalsuseks

Tutvu tootmisega