• Projekteerime ja konsulteerime

  Tule idee, joonise või lihtsalt visandiga. Vajadusel leiame õige lahenduse ning loome kõik tehnilised joonised. Mõtleme alati kaasa ja leiame parima teostuse, kuidas sinu soovid reaalsuseks muuta.

 • Toodame ja paigaldame

  Meilt saad kogu vajaliku tootega seotud ahela – metallist ja puidust, kivi, klaasi, valgustuse ning pehme mööblini. Garanteerime ka kogu paigalduse ja järelhoolduse.

Äratame materjali ellu

Meie käes saab toormaterjalist tervik, ühildades täiuslikult metalli, puidu, kivi, klaasi ja pehme mööbli.

Metall

Metall võib pakkuda luksust, kaasaegsust ja äratundmist. See on ajatu materjal, mis sobib igasse interjööri, lisades sinna omapära ning erilisust. Metallist loodud lahendused on vastupidavad ja võimalusi ideede teostamiseks leidub lõputult.

Vaata lisa

Puit

Puit toob ruumi tõelist soojust, pannes selle elama. See on looduslik ja taastuv materjal, mis sobib tänu lihtsale töötlusele ning hooldusele pea iga lahenduse loomiseks. Samuti pakub metalliga kombineeritud mööbel alati silmapaistvat tulemust.

Kivi

Kivi kasutamine sisekujunduses on trendikas igal ajal. Pole vahet, kas tegu on loodus- või kunstkiviga, põnevad mustrid ja tekstuurid toovad ruumi luksust ning täidavad selle ainulaadusega.

Klaas

Kombineerides klaasi metalli või mõne muu materjaliga, saab luua väga erinevates stiilides pilkupüüdvaid lahendusi. Karastatud klaas võimaldab luua kõike söögilaudadest konsoolideni ja vaheseintest võimsate vitriinideni.

Valgus

Valgus ja valgustus loob suure osa ruumi tunnetusest. Seepärast pöörame alati väga suurt tähelepanu, kuidas see valmislahendust mõjutab. Lisaks loome kõiksugu eraldiseisvaid valguslahendusi lühtritest tänavavalgustuseni.

Pehme

Pehme mööbel lisab ruumile funktsionaalsust ja vormikust ning on tihti ruumi keskpunktiks. Kuna see leiab rohkelt igapäevast kasutus, vajavad lahendused ka erilist tähelepanu, et tagada parim kvaliteet.

Meie käes saab toormaterjalist tervik, ühildades täiuslikult metalli, puidu, kivi, klaasi ja pehme mööbli.

Meie teenused

Pakume lisaks valmislahendustele ka teenuseid, mis aitavad sinu tootmisprotsesse lihtsustada. Värvime, lõikame, painutame ja loome iga keerukusega detaile. Täpselt seda, mida sul on vaja..

Võta ühendust
 • Pulbervärvimine

  Meil saad värvida detaile mõõdus 3200x2000x1800 mm.

 • Laserlõikus

  Meil saad teostada fiiberlaserlõikust lehtmetalli detailidele paksusega 0,1-16 mm. Avatud ja toruprofiilile mõõdus 12-225 mm.

 • Torupainutus

  Pakume 3D torupainutus teenust ümartorudele diameetriga 10-40 mm. Nelikant torule mõõduga 20x20 mm.

 • Traadipainutus

  Pakume 3D traadipainutus teenust traadile diameetriga 2-8 mm, otste faasimise võimalusega.

Moderne ja puhas tehas, kus võimatu saab reaalsuseks

Tutvu tootmisega